All Products
Keywords [ halal certified savory flavor ] match 14 Products.
Ginger Flavor Confectionery Flavour Candy Liquid For Gummies Spicy Fresh Aroma
| Product Form: | Liquid Form |
|---|---|
| Size: | 5kg |
| Transmittance: | >=95.0% |
CHILLI FLAVOR Pungent Capsicum With Light Fermented Chilli Notes KMZ-2170029
| Packaging Details: | 25 kg/bucket |
|---|---|
| Delivery Time: | 2 weeks |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Ginger Flavor Beverage Use Liquid Fruit Flavour For Drinks Gummy Spicy Fresh Aroma
| Product Form: | Liquid Form |
|---|---|
| Size: | 5kg |
| Transmittance: | >=95.0% |
Ethyl-vanillin Crab Powder Seasoning GB30616 Executive Standard For Chinese Culinary Perfection
| Arsenic (as As ,mg/kg ): | < 3 |
|---|---|
| Packaging: | 25kg /Carton |
| Expiry Date: | 2025-05-23 |

